אודות

ריקי קיטרו: מדיום, פאראפסיכולוגית, מתקשרת, מאמנת אישית ומורה לחיים

פרופיל

ריקי הינה מתקשרת, יועצת, מורה לחיים – Mentor ומאמנת אישית, לאלפים בארץ ובעולם. את זה היא עושה בשיטה הייחודית שאותה פיתחה במשך שנים. היא משלבת את היכולת לאבחן, להדריך ולכוון בדרכה המיוחדת ויוצאת הדופן, והלגמרי לא קונבנציונאלית.

תחום המיסטיקה מעורר רעד אצל אנשים לא מעטים, אולי בשל מכלול האגדות וסיפורי עמים המקושרים למילה, אולי בגלל אי ההבנה בעולם המיסטיקה, ואולי כי לימדו אותנו לחשוב בתבניות. לקח לה שנים רבות להבין את עוצמת המתנה שהעניק לה אלוהים, ולהביא לעולם שילוב של  עולם הניסתר והיישומו בחיי היומיום.

השילוב הייחודי שלה, הינו היכולת לאבחן אדם, את עברו, את הטראומות שחרטו בו חותם, את אישיותו והחשוב מכל לכוון אותו לעתיד תוך כדי ליווי והדרכה אישית.

השקפת עולמה והאני מאמין שלה הם – לומר לאדם את האמת, גם אם היא כואבת ולא נעימה. בכך היא נותנת את האפשרות והכוח לשנות ולהציל חיים!. המשפטים המנחים אותה ואותם היא מעבירה הלאה הם:

ידע הוא כוח!
אם אני יודע מה עומד לקרות אני יכול לשנות!!
אנחנו יכולים לשנות את חיינו במו ידינו!!!

 

 

 

ידע הוא כוח!

על כן, היא רואה כזכות ויותר מכך, כחובה מוסרית לדבר על הכול. מכיוון שעל פי שיטתה את הגורל והעתיד ניתן לשנות, ואסור להיכנע להם. 98% מהעתיד ניתן לשינוי, בנקודות זמן שונות, ולא להפיל את האשמה על האחרים, אלא, בזכות הידע ניתן לקחת את האחריות על חיינו ועל חיי יכירנו. זכות אדם לעשות שימוש באינפורמציה שקיבל ככל שעולה בדעתו.

את החוויות הקשות אותן חוותה במהלך חייה (אונס בגיל 7, תאונת דרכים קשה בגיל 12, נפילה כלכלית) הפכה לכלי. דרכם היא מעבירה את היכולת והכוח לקום לבנות ולהיבנות מחדש. כמו עוף החול, לא להישבר אלא להפך, כל חוויה קשה, שתהייה קשה ככל שתהייה, העצימה אותה והפכה אותה לאדם טוב יותר לעצמה ולסובבים אותה. היא לעולם לא נשברה, לא הפכה מרירה ולא שקעה ברחמים עצמיים, אלא אספה את עצמה כל פעם מחדש, לקחה אחריות על חייה על מעשיה והתעצמה.

בנוסף להיותה פרא-פסיכולוגית, ריקי בוגרת שלושה קורסי Deil Carnegie וזכתה בפרסי הוקרה על תרומתה כששימשה בוגרת עוזרת. היא חברה בפדרציה הבינלאומית לאימון אישי  – ICF International Coach Federation.

 היא זכתה אף להיות המיסטיקנית הראשונה שתחזיותיה תועדו מראש – היא צפתה את היום המדוייק והמקום בו יתפס האנס בני סלע, כשבוע לפני שהוא נתפס. הדבר תועד ע"י צוות צילום של ערוץ טלוויזיה. 

זה מה שאמרה באחת הכתבות שנכתובו עליה: "אם מישהו היה אומר לי שזה מה שאני אהיה, כמובן לא הייתי מאמינה. וכשמאחורי רקורד מופלא של נבואות ובנושאים שונים פוליטיים עולמיים, ואישיים. אם מישהו היה מספר לי שאעבור את שעברתי, לא הורי ולא אני היינו מאמינים. אבי גילה על הטראומה שלי בכתב.ה בנכתבה עלי ב-לאישה. היום כמובן מלחמתי (כנגד התועבות ונגד המיסטיקאים שלא אומרים את האמת לאנשים) היא למנוע את האסונות. אפשר למנוע אונס, גילוי עריות, נפילות כלכליות, סרטן, מחלות, ניתוחים, גרושים ועוד ועוד ועוד".

תחומים בהם היא עוסקת

קריאה בקלפים
מיסטיקה
תיקשור
mentor
מנטור
מורה לחיים
ידע הוא כוח
פרהפסיכולוגיה
ייעוץ
איבחון

שאלות ותשובות

מה היתרון או מדוע לבקר ב מרפאת KiTARO NATUROCLiNiC ?

נכון הוא, שאין הנחתום מעיד על עיסתו. אבל, במרפאת KiTARO NATUROCLiNiC תמצאו מכלול של דרכי טיפול והתמחויות, כתולדה של ניסיון טיפולי וצוות מטפלים שהם אומנים בדרך החשיבה ומקצוענים בדרך הטיפול. בנוסף המרפאה הינה אינטגרטיבית המשלבת את הרפואה הטבעית – נטורופתיה עם הרפואה הסינית. דבר נוסף, חלק מציוד האיבחון הוא יחודי ויחיד בארץ ובחלקו ממוחשב, חזית הטכנולוגיה בענף. והחשוב ביותר, התחושה והיחס האישי שתקבלו. אתם חשובים לנו, עבורכם ורק עבורכם נפתחה המרפאה.

כאן תופיע שאלה שתישאל פעמים רבות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

קידום אתר בגוגל בנייה וקידום אתרים

נשמח לעזור לך, השאר פרטים: