הופעות

הופעות והרצאות

ריקי מופיעה ומרצה בפני קהלים שונים, ובפורומים שונים ברחבי הארץ.

"אדם בעקבות גורלו"- הוא שם ההרצאה, בה היא מגוללת את סיפור חייה המיוחד, המיוסר והמעניין. היא חושפת את הדרך אותה עשתה, עד שהפכה למה שהיא היום – מדריכה לחיים. ריקי מרצה בארץ ובעולם על דרכה זו, והאני מאמין שלה. ריקי היא היחידה שיש לה את האומץ לומר את האמת, גם אם היא כואבת ולא נעימה. בכך היא נותנת את האפשרות והכוח לשנות ולהציל חיים!

מדובר בהרצאה מרגשת, מאלפת, שנונה ושונה מהרגיל. ריקי משתפת את הקהל בחוויות חייה ובדוגמאות, תוך שהיא מדגימה את יכולותיה על הקהל – בגבול הטעם הטוב, כמובן.
ההרצאה, כמו חייה, מתובלת בהומור, צחוק ובדמעות.

כאשר מדובר בקהל הומוגני (ועדי עובדים, כנסים מקצועיים) ריקי תתמקד תתמקד במכנה המשותף ובתחומי העיניין המשותפים של הקבוצה. במידה וההרצאה בפני קהל לא הומוגני, תיצור, ריקי, עיניין ודינמיקה בקבוצה.

להזמנת הרצאות והופעות, צרו קשר.

ולמי שרוצה לדעת עוד

בזמן שהותה הקצר בארה"ב היא כבר זכתה להכרה מגופים שונים, אישים, עיתונים מובילים, תחנות רדיו, ואנשי רוח ופעולה מובילים כמו – הרב ג'ו פוטסניק שהוא יו"ר מועצת המנהלים של הרבנים הקונסרבטיביים בניו יורק, או סנדי בקהם שהיא מפיקה עיתונאית וסופרת.
נכתבו עליה כתבות בידיעות אמריקה, בשלום LA, וב JEWISH WEEK, היא הופיעה באופן קבוע בתכנית הרדיו של JOEY RYNOLDS ברדיו WOR710 שם חזתה את ההוריקן "ריטה". ריקי מופיעה באופן קבוע בפינה קבועה ברדיו האינטרנט – "קול הלב" המשדר ממיאמי.

ריקי הרצתה מספר פעמים בפני חברי "הדסה" בקליפורניה, בערבים שתרמה לטובת בי"ח הדסה עין כרם, היא גם הרצתה בפני קהל ב-JCC וב- YM&YWHA

היינו רוצים לחלוק איתכם ולשתף אתכם בחוויה אמתית ומיוחדת, מסוג אחר, שבטוח לא תשכח, בהרצאה מאלפת ומעניינת ולחלוק עמכם מניסיון החיים של ריקי קיטרו.

קידום אתר בגוגל בנייה וקידום אתרים

נשמח לעזור לך, השאר פרטים: