שיטות עבודה

את המידע אני מקבלת באמצעות תקשור המורכב משלושה תהליכים שונים מהרגיל.

תקשור – התקשור הוא כלי רב עצמה בידי הפראפסיכולוג או המתקשר. הוא מאפשר להעביר מידע מ"ספרייה קוסמית". אנשים שניחנו ביכולת לתקשר מסוגלים לקבל מידע, על מגוון רחב של נושאים בין אם הם אישיים או חובקי עולם. התקשור מאפשר לקבל מידע בלתי אמצעי פשוט על ידי ריכוז.streaming movie Lion 2016

מדיום – תקשור עם מתים – העברת מידע ממתים ללא סיאנס. התקשור עם המתים נעשה על פי רצונם של אלו שעברו מן העולם הזה. לא פעם, כאשר יש מידע שהמת בוחר להעביר הוא מגיע ומעביר מידע מדויק עבור אלו שהשאיר מאחור. התקשור עם המתים נעשה ללא סיאנס, ללא הפרעה למנוחתם.

קריאה בקלפי טארות – בעזרת שפה חדשה שפיתחתי עם השנים אני מעבירה מידע ועל העבר ועל העתיד. אני עושה זאת על מנת לעזור לאדם שלפני. בעזרת הקלפים אני רואה בעיות פיזיות ונפשיות, טראומות מיניות, התמכרויות למיניהן, קשיים כלכליים, בעיות בתחום הבינאישי ובזוגיות, התעללויות למיניהן, זהות מינית ועוד. כל המידע הזה מגיע על מנת שאוכל לייעץ, מה הדרך הטובה ביותר להימנע מבעיות וכאשר אין דרך להימנע, המידע עוזר לאדם להתכונן לעתיד לבוא.

אני מייעצת ומדריכה ויש בי האומץ לומר את האמת. אני לא מחפשת למצוא חן בעיני איש. אני מאמינה שידע הוא כוח ושלאנשים המגיעים אלי יש מחויבות לשנות את גורלם.

לקבלת פרטים נוספים לגבי פגישות אישיות או ייעוץ טלפוני אישי, ניתן ליצור קשר.

קידום אתר בגוגל בנייה וקידום אתרים

נשמח לעזור לך, השאר פרטים: