ריקי קיטרו

האני מאמין של ריקי

לומר לאדם את האמת, גם אם היא כואבת ולא נעימה. בכך היא נותנת את האפשרות והכוח לשנות ולהציל חיים.
המשפטים המנחים אותה ואותם היא מעבירה הלאה הם:

ידע הוא כוח!
אם אני יודע מה עומד לקרות אני יכול לשנות!
אנחנו יכולים לשנות את חיינו במו ידינו!

ריקי מאמינה שעליה לומר את הכל, זוהי חובתה המוסרית וזכות גדולה. על פי שיטתה – את הגורל והעתיד ניתן לשנות, ואסור להיכנע להם. 98% מהעתיד ניתן לשינוי, בנקודות זמן שונות. אין שום סיבה להפיל את האשמה על האחרים. בזכות הידע ניתן לקחת את האחריות על חיינו ועל חיי יקירנו. כנגד, זכותו של האדם לעשות שימוש באינפורמציה שקיבל ככל שעולה בדעתו.

סיפורה האישי

את החוויות הקשות אותן חוותה במשך חייה (אונס בגיל 7, תאונת דרכים קשה בגיל 12, נפילה כלכלית) הפכה לכלי. דרכם היא מעבירה את היכולת והכוח לקום לבנות ולהיבנות מחדש, ממש כמו עוף החול. כל חוויה קשה ככל שתהייה, העצימה אותה והפכה אותה לאדם טוב יותר לעצמה ולסובבים אותה. ריקי לעולם לא נשברה, לא הפכה מרירה, ולא שקעה ברחמים עצמיים. בכל פעם היא אספה את עצמה מחדש, לקחה אחריות על חייה על מעשיה והתעצמה.

בנוסף להיותה פרא-פסיכולוגית, ריקי בוגרת שלושה קורסי Deil Carnegie, וזוכת פרסי הוקרה על תרומתה כבוגרת עוזרת. כמו כן, היא חברה בפדרציה הבינלאומית לאימון אישי – ICF International Coach Federation.

לריקי היה את הכבוד להפוך למיסטיקנית הראשונה שתחזיותיה תועדו מראש – היא צפתה את היום המדוייק והמקום בו יתפס האנס בני סלע, כשבוע לפני שהוא נתפס. הדבר תועד ע"י צוות צילום של ערוץ טלוויזיה.

קידום אתר בגוגל בנייה וקידום אתרים

נשמח לעזור לך, השאר פרטים: